o mnie

Mam na imię Asia. Sześć lat temu zachwyciłam się prostotą i skutecznością naturalnych terapii, zwłaszcza Ajurwedy. Jej zalecenia stosuję w swoim życiu, stale ucząc się i poszukując nowych metod balansowania i oczyszczania ciała, umysłu i duszy.

Swoją pasją staram się z powodzeniem zarażać innych. W 2009 roku powstał w Poznaniu gabinet, w którym łączyłam prostotę ajurwedy z precyzją medycyny chińskiej, tworząc skuteczne narzędzie terapeutyczne oraz proste narzędzia dla klientów, mogących zastosować je w domu. Prowadząc gabinet starałam się skupiać nie tylko na terapii, ale także na prowadzeniu warsztatów i konsultacji, które promowały zdrowy tryb życia, pomagały znaleźć motywację i rozpocząć zmiany w swoim życiu, biorąc odpowiedzialność za swoje zdrowie i szczęście. Współpracowałam także z kliniką Ajurwedy Jiva w Indiach oraz z wieloma terapeutami, od których bardzo dużo się nauczyłam.

Od 2010 roku mieszkam z rodziną w Azji, początkowo w Singapurze, obecnie w Jakarcie. Gabinet w Poznaniu kontynuuje swoją działalność a ja prowadzę na drugiej półkuli terapie, oparte mdz. in. na ajurwedzie, refleksologii twarzy i stóp, reiki.

Wiedzę którą posiadam, zdobywałam na kursach w Polsce, Hiszpanii, Czechach, Indiach i Singapurze. Ludzie, którym staram się pomóc mieszkają także w różnych częściach świata. Mimo to, wiedza z tak odległych miejsc ma współne elementy i można ją zastosować w każdym zakątku ziemii, bez względu na klimat czy różnice kulturowe. To zaskakujące i zachwycające jednocześnie.

Porządkując i dzieląc się zdobytą wiedzą, chciałabym otworzyć drzwi i towarzyszyć w podróży także Tobie. Mam nadzieję, że na moim blogu znajdziesz to czego szukasz dla siebie lub swoich przyjaciół.

Jeśli zainteresuje Cię jakiś temat, poruszony pobieżnie, lub którego nie ma (jeszcze) na blogu, napisz.

Jednocześnie uprzedzam, że informacje dotyczące naturalnych metod leczniczych nie zastąpią wizyty i porady specjalisty. Mogą być wskazówką i wsparciem terapii klasycznej.

pozdrawiam serdecznie

Asia

kontakt: asia.naturasia (at) gmail.com