o blogu

NaturAsia jest projektem „przenoszonym”. Miał powstać zaraz po przeprowadzce do Azji w 2010 r., później pół roku temu, dwa miesiące temu. Różne po drodze były na niego koncepcje i różne motywacje aby go rozpocząć. Różne też powody, żeby tego jeszcze nie robić. BUM! Teraz właśnie jest ten moment, żeby mógł się narodzić. PA-PAM! Oto jest.

dla kogo

Dla wszystkich moich starych i nowych przyjaciół z Polski, Singapuru i Jakarty, w podziękowaniu za wsparcie w rozwoju. Dla wszystkich, z którymi nie mogę rozmawiać i mailować tak często jak bym chciała. Dla mnie, żeby poukładać sobie to co już wiem i odkryć jak dużo jeszcze nie wiem. Dla mnie, żeby móc czerpać radość z dzielenia się.

o czym

O gotowaniu, zdrow(sz)ym, zawsze smacznym. O zdrowiu, urodzie i szczęściu z perspektywy medycyny naturalnej. O odkrywaniu siebie i świata, w czasie podróży, w książkach i w oczach przyjaciół. Prywatnie i oficjalnie, obiektywnie i bardzo subiektywnie, poważnie i nie całkiem na serio. Trochę orientalnie, pachnąco i magicznie, bo w końcu azjatycko. Mały misz-masz. Być może okaże się, że duży. Przekonamy się …

—–

o prawach autorskich

Licencja Creative Commons

Naturasia.pl by Naturasia.pl is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0 Unported License.